معرفی نشان های ژاکت

۱۵:۴۸ ۱۳۹۶-۰۸-۰۷

مدال های ژاکت | سیستم جامع ارزیابی ژاکت | مدال محصولات ژاکت | مدال فروشندگان ژاکت | نشان توسعه دهندگان و خریداران

نشان ژاکت ، فرایندی جدید برای بهبود مستمر کیفیت

محصولات ، توسعه دهندگان و خریداران ژاکت، “نشان دار” شده‌اند

ژاکت فرق میکنه …

یک انتخاب خوب، نیازمند آگاهی کافی است.هر فروشنده باید بتواند مزیت‌های کالای خود را به‌خوبی توضیح دهد. “ژاکت” همواره انتخاب را برای خریدار و فروش را برای توسعه دهندگان وب ، ساده و ساده‌تر می‌کند.

اما چگونه؟  “نشان ژاکت“راهکار جدیدی است که اعتماد و آسودگی را برای خریداران و ایجاد رقابت شفاف و تلاش دائمی برای ارتقای محصول را برای تولید کنندگان به همراه دارد.

از گذشته‌های دور پرچم‌ها، رنگ‌ها و تن‌پوش‌ها نماینده یک سرزمین یا اقوامی با اعتقادات متنوع یا نشانی از یک سپهبد ارتش بوده‌اند. برای توضیح ویژگی‌های هر چیزی باید از کلمه‌ها و پاراگراف‌های زیادی استفاده کرد، نشان‌ها همواره حالت ساده سازی شده‌ای از مفاهیم بزرگ‌ترند. «نشان‌ها  به‌سادگی تمایز و تفاوت را معنا می‌کنند». پیروزی‌ها، قهرمانی‌ها، کیفیت، سابقه، حسن انجام کار، رتبه، رده و بسیاری دیگر از مفاهیم را می‌توان با نشانه‌ها نمایش داد. در دنیای امروز که فرصت‌ها اندک و زمان ارزشمندتر از گذشته شده است، به‌کارگیری نماد و نشانه‌ها متداول‌تر از پیش شده است. استفاده از نشان‌ها در کمترین زمان و به‌سادگی می‌تواند اطلاعات زیادی را انتقال دهد.

نشان می‌تواند از یک علامت تیک ساده تا علائم پیچیده‌تری مثل نشان استاندارد را شامل شود که نمایانگر تائید یک سازمان و برخورداری از قابلیت‌ها یا گذراندن آزمایش‌های راستی آزمایی آن کالا یا محصول است. ژاکت نیز در حوزه تخصصی خود برای اولین بار در بازار محصولات وردپرس، اقدام به نشان گذاری جهت شفافیت و ارائه آگاهی بیشتر در مورد محصولات و توسعه دهندگان کرده است.

فرایند نشان گذاری توسعه دهندگان در ژاکت

بررسی سابقه کاری توسعه دهنده، ارائه محصول تولید ایران، میانگین امتیازدهی خریداران، تعدد بروز رسانی، نحوه پشتیبانی و تعامل با خریداران، تعداد فروش، تعداد محصول، مدت زمان عضویت در ژاکت، میزان درآمد و دارا بودن محصول ویژه در ژاکت را می‌توان بخشی از فرایند نشان‌گذاری در ژاکت نام برد.

فرایند نشان گذاری محصولات در ژاکت

محصولات ارائه شده در ژاکت، بسته به نتایج بررسی‌ها و رعایت معیارهای ژاکت مانند ایرانی بودن، عضویت در سامانه‌ی  گارد ژاکت، اصالت خرید از توسعه دهنده اصلی برای محصولات خارجی، تعداد بروز رسانی‌های محصول و میانگین امتیاز بازخورد خریداران نشان گذاری می‌شوند.

فرایند نشان گذاری خریداران در ژاکت

مدت زمان عضویت در ژاکت و تعداد خریدها از معیارهای ژاکت برای رده بندی و نشان گذاری خریداران است.

نشان های محصولات ژاکت چه مفاهیمی دارند؟

 

مدال های ژاکتنشان محصول ایرانی

ژاکت به ارائه‌ محصول ساخت ایران افتخار می‌کند. سال‌هاست که متخصصین ایرانی حوزه‌ نرم افزار در حال تولید و بروز رسانی محصولات بومی هستند. حمایت و تشویق تولیدکنندگان ایرانی برای ساخت و بهبود محصولات داخلی نوآور و پیشرو، رسالت ژاکت است.

تطابق هرچه بیشتر محصول باسلیقه، مختصات سرزمینی‌، زبان‌ و قوانین و مقررات داخلی‌، باعث استقبال بیشتر کاربران از محصولات ایرانی است. ژاکت به جهت رشد و توسعه محصولات داخلی همواره از توسعه دهندگان ایرانی محصولات وردپرسی حمایت نموده است. ایجاد اشتغال پایدار برای برنامه نویسان و درآمد زایی مستمر از فروش و امکان دیده شدن و فراگیری محصول در سطح ملی از اولویت‌های این مجموعه است.

 

Zhaket guard | ژاکت گاردنشان محصول دارای لایسنس سامانه گارد

یکی از پروژه‌های جدید ژاکت برای حمایت از توسعه دهندگان ایرانی گارد نام دارد. گارد ژاکت سامانه‌ای نوآور برای حفاظت از محصولات و مالکیت فکری است. سامانه گارد، محصول را در مقابل کپی غیرقانونی و نصب چندین باره حفاظت می‌نماید. شناسه یکتای سامانه گارد قابل نصب روی صرفا یک دامنه است. این فرایند حامی قوانین کپی رایت بوده و منافع صاحب اثر ساخت ایران را حفاظت می‌کند.

 

originality zhaket ژاکت اصالتنشان اصالت محصول

تمامی محصولات ارائه شده در ژاکت مورد بررسی کارشناسان قرار می‌گیرد. اصل بودن محصول و پاک بودن آن از هر گونه ویروس‌، کد‌های مخرب، بک لینک‌های پنهان و‌… بخشی از راستی آزمایی تخصصی هر محصول در ژاکت است. محصولات خارجی پارسی شده باید دارای تاییدیه خرید قانونی از تولید کننده اصلی باشند. این نشان برای کاربر به مفهوم خرید یک محصول پاک و تضمین شده از تولید کننده اصلی و یک توسعه دهنده ایرانی مورد تایید ژاکت است. نشان اصالت، باعث حذف نسخه‌های جعلی و اطمینان بیشتر است که احتمال دریافت بروز رسانی‌های آتی را از فروشنده افزایش می‌دهد؛ به عبارت دیگر نشان اصالت، حافظ منافع کاربر نهایی و توسعه دهندگان حرفه‌ای در مقابل محصولات جعلی و مخرب کپی کاران است.

 

special zhaket ژاکت ویژهنشان ویژه

برخی از محصولات ارائه شده در ژاکت نشان ویژه دارند. نشانی کمیاب و ارزشمند برای محصولاتی خاص‌.

نشان ویژه می‌تواند معیار مهمی برای انتخاب محصول توسط کاربران باشد.

نشان ویژه به محصولاتی تعلق می گیرد که کلیه شرایط زیر برای آنها برقرار باشد:

  • حداقل یک ماه از فروش محصول گذشته باشد
  • حداقل ۳۰ فروش داشته باشد
  • میانگین امتیاز کاربران به محصول بین ۴ تا ۵ باشد
  • نشان اصالت محصول را دریافت کرده باشد
  • امتیاز منفی کارشناسان سایت برای آن ثبت نشده باشد (این امتیاز منفی به دلایل متعددی ممکن است توسط کارشناسان سایت ژاکت برای یک محصول ثبت شود)

 

product update quantity |تعداد بروزرسانی محصولنشان بروز‌رسانی

به‌روزرسانی مداوم محصول‌، نشان دهنده توانمندی و تعهد توسعه دهنده برای پیشرو بودن و تداوم ارائه خدمت است. درک نیازهای جدید کاربر‌، شناخت بازار و ایجاد راه کارهای روزآمد از بنیان‌های نشان بروز رسانی است. حل مشکلات و ضعف‌های نسخه پیشین‌، افزایش کارآمدی، ساده سازی و افزودن مزیت‌های جدید رقابتی‌، می‌توانند دلایلی خوب برای ارائه نسخه‌ای جدید از محصول باشند. عدد نشان بروز رسانی نمایانگر تعداد بروز رسانی‌های محصول است.

 

 

نشان توسعه دهندگان و تولید کنندگان محصولات ژاکت

تولیدکننده موفق‌، صاحب نشان است. نشان‌ها، تمایز و کیفیت را ابراز می‌کنند. برای کاربر نهایی‌، نشان‌ها‌، انتخاب توسعه دهنده را ساده‌تر و دقیق‌تر می‌نمایند. امکان مقایسه سریع و آشنایی با سوابق عملکرد تولید کننده از مزیت‌های نشان‌های  ژاکت است. برای مثال توسعه دهندگان برتر دارای محصولات ویژه بیشتر در سامانه گارد، فروش‌های بالاتر و درآمدهای رو به رشد هستند. ملاک‌های زیر برای نشان تولید کنندگان ژاکت در نظر گرفته شده است.

تعداد محصول ساخت ایران | made-in-Iran product quantity| Zhaket نشان تعداد محصولات ایرانی

تولید محصول ساخت ایران بسیار ارزشمند است. به‌کارگیری توانمندی‌های متخصصین ایرانی و تولید محصولاتی نوآور مطابق با نیازهای بومی‌، نیاز به حمایت و ایجاد حس خود باوری دارد. تولید محصول ایرانی نیازمند سرمایه گذاری‌، تحقیق و توسعه است. تعدد محصولات ایرانی یک تولید کننده، نشان از توان بالای علمی‌، قدرت مدیریت فرایند‌های تولید‌، تجربه ارزشمند و استمرار پشتیبانی دارد. ژاکت به حمایت از کارآفرینان حوزه فناوری اطلاعات مفتخر است‌. به همین سبب محصولات ایرانی نشان ژاکت اختصاصی دارند. عدد نشان ساخت ایران، نماینده تعداد محصولات ایرانی توسعه دهنده در ژاکت است.

 

Zhaket existance duration | مدت زمان حضور در ژاکتنشان سابقه ی عضویت در ژاکت

سابقه و مدت زمان حضور توسعه دهنده در ژاکت دارای نشان است.  این نشان نمایانگر اراده تولید کننده بر استمرار فعالیت در حوزه تخصصی‌، تداوم تولید‌، گذر از چالش‌ها و رقابت برای رشد در طول زمان است. اطلاع از سابقه توسعه دهنده یا شرکت تولید کننده  محصول از نکاتی است که حس اطمینان را در خریدار ایجاد می‌کند. پشتیبانی بهتر، بهبود مستمر و ارتقا منظم از یک تولید کننده با سابقه انتظار می‌رود.

 

special product quantity |تعداد محصولات ویژهنشان تعدد محصولات ” ویژه”

تولید کننده با محصولی دارای نشان ویژه بسیار متمایز است. محصولات بسیار اندکی به این نشان دست پیدا می‌کنند. ثبت در سامانه گارد‌، رکورد فروش بالا در بازار ژاکت و مارکت‌های جهانی‌، کیفیت بالای محصول‌، منحصر به فرد بودن و یکتایی کاربرد‌، از جمله دلایل ویژه شدن نشان محصول توسط کارشناسان ژاکت است. عدد بالاتر این نشان کمیاب‌، می‌تواند معیار مهمی برای انتخاب شدن و خرید محصول توسعه دهنده توسط کاربران باشد.

 

 product avrage score میانگین امتیاز محصول zhaket ژاکتنشان میانگین امتیاز کاربران نهایی

همواره محصولات ژاکت در معرض نقد و بررسی هستند‌. بازخورد مصرف کنندگان نیز بسیار ارزشمند و مورد توجه ژاکت است. در واقع خریدار محصول همیشه با نقاط قوت و ضعف هر محصول درگیر است؛ بنابراین‌، دیدگاه‌های او بسیار واقعی و انتقادها در بیشتر مواقع  سازنده و کارگشاست. هر کاربر که محصول را خریده باشد‌، می‌تواند به محصول امتیاز دهد. میانگینی از امتیازهای کاربران رتبه نشان امتیاز را تشکیل می‌دهد. رتبه بالاتر این نشان ژاکت، میزان کارآمدی و رضایت مشتریان را معنا می‌کند و برای خریداران آتی معیار مهمی محسوب می‌شود.

 

special developer zhaket توسعه دهنده تولید کننده ژاکت نشان ویژه بودن تولید کننده

تولید کننده ویژه نشانی است که کارشناسان ژاکت به توسعه دهندگانی با کارایی متمایز، تحت سامانه گارد ارائه می‌کنند. این نشان به افراد یا شرکت‌هایی تعلق می‌گیرد که محصولات یا خدمات ایشان دارای سطحی متفاوت از لحاظ کیفیت و کاربرد باشند. تولیداتی مشهور با عملکردهایی خاص به همراه پشتیبانی کاربر پسند. توسعه دهندگان محصولات دارای نشان ویژه، محصولاتی بومی شده، در رتبه‌های بالای مارکت های جهانی دارند. همچنین رکوردهای خوبی از تعداد فروش بالا در مدت زمان کم پس از انتشار در ژاکت را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند. نشان تولید کننده ویژه  برای تحقق مفهوم ارزشمند  شایسته سالاری، در میان توسعه دهندگان در ژاکت است.

sales amountنشان میزان درآمد

تجاری سازی ایده‌ها و تبدیل طرح‌ها به پول فرایندی پیچیده است که مدیریت و استمرار در تلاش و بهبود محصولات را می‌طلبد. میزان درآمد حاصل از فروش محصول یکی از معیارهای مرغوبیت و خدمات ارائه شده است. به‌طور طبیعی محصولات خاص و باکیفیت بالاتر نتیجه عملکرد خوب مجموعه تولید کننده است. این عوامل در قیمت گذاری و درآمد بیشتر تاثیرگذارند؛ به عبارت دیگر به‌صورت نسبی چنین برداشت می‌شود که درآمد بالای یک توسعه دهنده، دست او را برای هزینه بیشتر در تولید و ارائه محصولات پیش‌ روی آینده باز می‌گذارد. چرخه موفق تلاش و افزایش کیفیت منتج به افزایش فروش و البته رشد درآمد می‌شود.

 

time duration from first sale| مدت زمان از اولین فروشنشان مدت زمان از اولین فروش

از اولین فروش تا کنون بازه  زمانی است که سابقه فروشندگی یک توسعه دهنده را در ژاکت مشخص می‌کند. عدد نشان فروشندگی مدت زمان سپری شده از تغییر نوع کاربری توسعه دهنده  به فروشنده  از نخستین فروش است. فروشندگان محصولات در ژاکت همواره در حال پایش از لحاظ کیفیت محصول و عملکرد پشتیبانی و همچنین پاسخگویی در برابر خریداران توسط کارشناسان ژاکت هستند. این زمان در صورت رعایت تعهدات فروشنده در حال افزایش است و در غیر این صورت امکان فروش معلق و لغو همکاری اعلام می‌شود.

 

Sales Quantity| تعداد فروش نشان تعداد فروش

این نشان تعداد کل فروش محصولات یک فروشنده را نمایش می‌دهد. تعداد فروش بیانگر میزان محبوبیت و شناخته شدن محصولات توسط خریداران است. این نشان امکان مقایسه  محصولات از نظر میزان کاربرد و تعداد مصرف کنندگان را نیز اعلام می‌کند. محصولات با فروش بیشتر به‌طور منطقی رضایت بیشتری در مصرف کننده ایجاد نموده‌اند. عدد بالاتر این نشان ممکن است احتمال خرید توسط کاربران آتی را نیز افزایش دهد.

 

product Quantity in Zhaket |تعداد محصولات در ژاکتنشان تعداد محصولات

برای هر فروشنده، افزایش تعداد کالاهای سبد فروش مهم است. مصرف کنندگان در صورتی که سابقه خرید رضایت بخشی داشته باشند، مایل‌اند نیاز‌های دیگر خود را از توسعه دهنده‌ای تهیه کنند که سابقه خوبی در ذهن ایشان دارد؛ بنابراین تهیه یک سبد متنوع از محصول برای ارائه در ژاکت احتمال فروش بیشتر را فراهم می‌کند. از جهتی دیگر تعدد محصولات می‌تواند نشانه‌ای از حجم فعالیت تولید کننده و افق بلند مدت برای کسب سهم بیشتری از بازار باشد.

 

در پایان اینکه، ژاکت سعی دارد محیطی پویا، نو‌آور، پاسخگو و اطمینان بر‌انگیز برای خریداران باشد و بازاری پر رونق و رقابتی برای توسعه دهندگان معتبر فراهم سازد تا منافع همه دست‌اندرکاران و مصرف کنندگان به بهترین وجه تامین گردد. فرایند نشان گذاری، درصدد ترغیب تولید کنندگان محتوا برای بهبود کیفیت‌، پشتیبانی موثر، بروز رسانی  مستمر است. برای خریداران نیز تضمین اصالت و کیفیت محصول و پشتیبانی فروشنده و همچنین اطلاع رسانی و خرید آگاهانه ارزشیابی محصول و توسعه دهنده را به همراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید