یلدینگ ژاکت

یلدا و برگزاری جشنواره های فروش ویژه

همان طور که می‌دانید یلدا یکی از مناسبت های باستانی محبوب و ویژه در بین ایرانیان است که در ۳۰ آذر ماه هر سال با رسم و رسومات خاص خود جشن گرفته می‌شود. در کنار این جشن باستانی، برگزاری جشنواره فروش ویژه توسط فروشندگان و ارائه دهندگان کالا و خدمات به مناسبت این شب، تبدیل به یک رسم و عادت سالانه شده است که از استقبال خوب کاربران نیز بهره‌مند است. در این بین فروشگاه های اینترنتی نیز از این فرصت استفاده نموده و هر سال به مناسبت این جشن باستانی با برگزاری جشنواره فروش ویژه یلدا فروش خود را به میزان چشم گیری افزایش داده و مخاطبان جدیدی را به مشتریان وفادار خود تبدیل می کنند.

صفحات فرود پارامتر کلیدی در برگزاری یک جشنواره موفق

از آنجایی که صفحه فرود (landing page) اولین بخش از هر جشنواره فروش ویژه است که کاربر با آن مواجه میشود، جذابیت این صفحه و مرتبط بودن آن با مناسبت جشنواره، تاثیر بسازیی در جذب کاربر به جشنواره و افزایش احتمال خرید وی را در بر دارد.

یلدینگ ژاکت

همان طور که اشاره شد در برگزاری یک جشنواره موفق، یکی از نیازمندی های هر کسب و کاری در کنار وجود یک سایت کاربر پسند، داشتن لندینگ پیج های حرفه ای و متناسب با آن جشنواره است. از این رو ژاکت قصد دارد با معرفی ویژه صفحات فرود طراحی شده در این رابطه در ابتدای اذر ماه ۹۷، فرصت ویژه ای را برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی فراهم کند تا صفحه فرود مورد نیاز خود را از ژاکت تهیه کنند.

طراحی لندینگ یلدا فرصتی ویژه برای متخصصین HTML&CSS

یلدای امسال در ژاکت فرصت مناسبی است تا متخصصان HTML&CSS به طراحی صفحات فرود مناسب برای برگزاری جشنواره های یلدا بپردازند و بتوانند طرح های خود را به صاحبان کسب و کارهای اینترنتی عرضه کنند. حمایت ژاکت از این طراحان نه تنها به صورت اکران ویژه و معرفی آثار منتخب به صاحبان سایت های فروشگاهی می باشد، بلکه برای طرحهایی که تا ۳۰ آبان در این دسته از ژاکت ثبت شوند سهم مشارکت ۱۰۰% به جای ۸۰% منظور می شود.

در مورد طراحی لندینگ یلدا و استفاده از این فرصت ویژه می توانید طبق راهنمای زیر طرح خود را آماده و ارسال نمایید.

راهنمای ارسال لندینگ برای ژاکت

در صورت وجود هر گونه ابهام یا سوال در این رابطه می توانید در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۲۲۵۹۹۸۱۰ داخلی ۶ تماس حاصل نمایید.