نحوه بروز رسانی محصولات توسط فروشنده در ژاکت

۱۶:۲۵ ۱۳۹۷-۰۸-۲۶

بروز رسانی محصولات توسط فروشنده

بعد از ساخت محصول و انتخاب تصویر، ایجاد توضیحات حرفه‌ای و سایر موارد نوبت به بروزرسانی محصول می‌رسد.
بروز رسانی منظم محصولات، کیفیت و ارزش محصول شما را بالا می‌برد و این قانون برای تمامی فروشگاه‌های اینترنتی ضروری است. فرقی ندارد شما فروشگاه فروش محصول داشته باشید یا فروش فایل مانند قالب و افزونه! به هر حال لازم است آن را از نظر اطلاعاتی بروزرسانی کنید.
به همین دلیل از سوی ژاکت نیز بروز رسانی محصولات توسط فروشنده از اهمیت بالایی برخوردار است. البته به مراتب اهمیت آن نیز بیشتر است زیرا اگر قالب یا افزونه وردپرس را بروزرسانی نکنید، ممکن است با مشکلات جدی مواجه شوید. در این مقاله سعی داریم نکات و نحوه بروزرسانی محصولات را معرفی کنیم.

بروز رسانی محصولات توسط فروشنده

در مارکت ژاکت فروشنده باید حداکثر یک هفته پس از بروز رسانی محصولات توسط منبع اصلی، آن را در ژاکت بروز رسانی نماید تا در دسترس تمامی خریداران قرار گیرد. همچنین نکته بسیار حائز اهمیت در این باره این است که در هر بروز رسانی محصولات توسط فروشنده باید ریز به ریز نکاتی که درحین ثبت محصول به ایشان تذکر داده شده است را رعایت نماید و قبل از درج محصول در ژاکت حتما محصول را به شیوه‌های مختلف تست کند به طوری که در هر بروز رسانی لازم است استاندارد ژاکت در پوشه‌بندی‌ها رعایت شود. همچنین فروشنده باید از صحت عملکرد محصول اطمینان حاصل کند.

نحوه بروزرسانی محصولات توسط فروشنده

فروشندگان برای بروزرسانی محصول خود می‌توانند در حساب کاربری ژاکت به بخش ویرایش محصول بروند و در آنجا فایل محصول بروز شده را جایگزین کنند. نکته مهم این است که فروشنده حتما باید تیک گزینه بروز رسانی را بزند تا خریداران مطلع شوند.

update- بروز رسانی محصولات توسط فروشنده

بروزرسانی محصولات ایرانی

توسعه دهندگان و فروشندگان محصولات ایرانی می‌توانند برای افزایش کیفیت و رضایت مندی خریداران در هر بروز رسانی، محصول خود را به طور اساسی و جذاب توسعه دهند و ایرادات و کمبودهای محصول را با توجه به نیاز کاربران رفع کنند. همچنین توصیه می‌شود با هر بروز رسانی محصولات توسط فروشنده ، پیش نمایش محصول را تقویت کنید و تغییراتی برای آن در نظر بگیرید.

جمع بندی

به فروشندگان محترم ژاکت اکیدا توصیه می‌کنیم که بروزرسانی محصولات خود را فراموش نکنند. زیرا در صورت سهل انگاری اولا مشتریان خود را از دست داده و از طرفی در صورت تکرار، ژاکت شما را از ادامه فروشندگی منع می‌کند.
برای اینکه به عنوان یک فروشنده برتر شناخته شوید و محصولات خود را به بهترین نحو به فروش برسانید حتما محصولاتی را که ایجاد می‌کنید بروزرسانی نمایید. بروز رسانی محصولات توسط فروشنده یک رکن اساسی برای فروش محصول است.

نویسنده: حسین دهنوی

دیدگاهتان را بنویسید

  1. سلام
    من مشتری هستم
    لطفا اگر امکان داره نحوه بروزرسانی محصولات خریداری شده را هم درج کنید چون خیلی وقتها پیش اومده که قالب یا افزونه ای رو آپدیت کردیم و سایت بهم ریخته
    ممنون از زحمات شما