اگر طراح سایت هستید، این ۴ آموزش را ببینید

۱۳:۱۳ ۱۳۹۵-۰۳-۱۸

tutorials_for_developers_post

برای اینکه در ژاکِت به عنوان یک طراح سایت یک محصول خوب آماده کنید میتوانید یک محصول با کیفیت خارجی خریداری کنید و با آن به خوبی کار کنید، با کسب اجازه از سازنده محصول آن را فارسی سازی و در ژاکِت برای فروش بگذارید.خیلی از افراد با این روش محصولات پرفروش خوبی تهیه کرده اند.

ولی اگر میخواهید یک گام فراتر بگذارید و محصولاتی درست کنید که خود خالق آن باشید باید از پایه با اصول گرافیک و کدنویسی و و درنهایت وردپرس آشنا شوید.

۱- آموزش ۰ تا ۱۰۰ طراحی سایت آموزشی است برای کسانی ساخته شده که علاقه مند به طراحی سایت مخصوصا قالب وردپرس هستند.
در این آموزش از ابتدا با فرآیند طراحی قالب وردپرس در فتوشاپ آشنا میشوید، سپس طرح زده شده را میتوانید با کدهای CSS و HTML به یک سند استاتیک وب تبدیل کنید و در مرحله بعد سند استاتیک را به یک قالب وردپرس هوشمند تبدیل نمائید.
بعد از گزراندن این دوره دیگر طراحی قالب اختصاصی با هر ایده و تفکری که دارید یک آرزو نیست و قطعا پس از مدتی تمرین یک قالب خوب و پرطرفدار و البته پرفروش میتوانید طراحی کنید.
اطلاعات بیشتر در مورد این آموزش

۲- طراحی واکنش گرا امری است که این روزها اصلا نمیتوان نادیده گرفت و همه دوست دارند که سایتشان در موبایل و تبلت نیز خوب و متناسب نمایش داده شود و دیگر هیچ کس قبول نخواهد کرد که پوسته سایتش این قابلیت را نداشته باشد.
آموزش طراحی واکنش گرا به کمک بوتسترپ اینجا به کمک شما می‌آید و میتوانید سایتی که به صورت عادی در دوره ۰ تا ۱۰۰ طراحی کرده اید را به یک قالب رسپانسیو کاملا سازگار با تبلیت و موبایل تبدیل نمائید.
اطلاعات بیشتر در مورد این آموزش

۳- آموزش طراحی قالب وردپرس پیشرفته، آموزشی است که بعد از گذراندن آموزش ۰ تا ۱۰۰ طراحی سایت و طراحی واکنش گرا به آن نیاز پیدا خواهید کرد برای اینکه قالب خود را از Backend گسترش دهید و پنل تنظیمات و متاباکس های حرفه ای به آن اضافه نمائید.
بعد از گذراندن این آموزش، میتوانید پوسته خود را برای گذاشتن فروش در ژاکِت آماده نمائید 🙂
اطلاعات بیشتر در مورد این آموزش

۴- آموزش پلاگین نویسی وردپرس، رو به کسایی میتوانیم توصیه کنیم که میخواهند علاوه بر قالب وردپرس، یادبگیرند که چطور میتوانند یک پلاگین از پایه برنامه نویسی کنند و چطور قابلیت های وردپرس‌شان را هر مقدار که میخواهند گسترش دهند.
بعد از گذراندن این آموزش علاوه بر اینکه دیگر در بند پلاگین های آماده میتوانید نباشید، حتی میتوانید هر امکاناتی که خودتان یا مشتریانتان میخواهند را به راحتی بنویسید.
اطلاعات بیشتر در مورد این آموزش

روی آموزش خودتان سرمایه گذاری کنید

ما همیشه دوست داریم که برای ادگیری هزینه نکنیم ولی قطعا اگر مبلغی برای آموزش پرداخت کنیم یعنی در حقیقت روی خودمان سرمایه گذاری کرده‌ایم، و ضمن اینکه قدر این اطلاعاتی که به دست ما رسیده است را بیشتر میدانیم و سعی میکنیم چون هزینه کرده ایم حتما از آنها استفاده نماییم. اگر اطلاعات را حتی رایگان هم بدست آوریم احتمال اینکه هیچوقت آنها را نبینیم زیاد هست ( همانطور که در هارد من ۵۰ گیگ فیلم های آموزشی لیندا بود که ( رایگان از روی اینترنت به دست آورده بودم ) هیچوقت ندیدم و هم قدیمی شد و هم بخاطر یک اتفاق همه آن فلیم ها پاک شد)

ضمن اینکه اگر شما زمان دارید و میخواهید هم از لحاظ زمان و هم هزینه روی خودتان سرمایه گذاری کنید، بعد از یادگیری و مستر شدن در زمینه کدنویسی، در چند بعد میتوانید سود کنید:

  1. برای خود کسب و کار آنلاینی طراحی کنید و خودتان توسعه دهنده و پایه‌ی اصلی آن کسب‌و‌کار باشید.
  2. محصولات حرفه ای درست کنید و در ژاکِت برای فروش بگذارید و با پشتیبانی منظم و آپدیت دوره ای، به صورت مادام‌العمر از فروش آن سود ببرید.
  3. برای کسب‌و‌کار های دیگر سایت های با کیفیت و با امکانات طراحی نمائید و در آمد قابل توجهی (حتی در منزل و بدون حضور در شرکت ها به صورت فریلنسری یا آزادکاری) کسب کنید.
  4. با توجه به اینکه سطح اطلاعاتی خوبی دارید، در ادامه رزومه‌ی خوبی هم خواهید داشت و در شرکت های معروف میتوانید استخدام شوید ( ضمن اینکه قطعا مهره‌ی کلیدی برای شرکت ها خواهید بود)

آموزش‌های بیشتری میخواهید …

اگر علاقه مند به حوزه‌ی کدنویسی و طراحی سایت با کدنویسی هستید میتوانید تگ #باکدنویسی را در همیار وردپرس دنبال کنید و آموزش بیشتری دریافت کنید.

آرزوی موفقیت برای همه‌ی طراحان سایت و کدنویسان هوشمند.

پاسخ دهید