چگونه با رعایت ۴ نکته به افزایش فروش خود با افزونه Easy digital download کمک کنیم؟

۱۶:۴۸ ۱۳۹۷-۰۳-۰۵

همه محصولات فیزیکی نیستند و نیاز نیست آن‌ها را با پست ارسال کنیم بلکه برخی از کالاها کاملا مجازی هستند. اگر یک نویسنده، موزیسین و هنرمند هستید به راحتی می‌توانید خدمات خود را به فروش برسانید. در وردپرس افزونه حرفه‌ای به نام (Easy Digital Download(EDD موجود است که با نصب آن می‌توانید امکان فروش خدمات خود را بر روی وردپرس فراهم کنیم.
در این مقاله می‌خواهیم نکاتی را با هم بررسی کنیم که به کمک آن‌ها افزایش فروش با Easy digital download را داشته باشیم.

افزایش فروش با Easy digital download

EDD- افزایش فروش با Easy digital download

تقریبا می‌توان گفت بهترین انتخاب برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی بر پایه فروش خدمات مجازی است اما بهتر است به نکاتی توجه کنید:

۱- تولید محتوای رایگان به صورت پیش‌نمایش

برای اینکه بتوانید افزایش فروش با Easy digital download را ممکن کنید باید در مرحله اول مشتری خود را راضی کنید و ترغیب به خرید نمایید. اگر هنرمند هستید، می‌توانید پیش نمایشی از طرح خود را برای مشاهده به صورت رایگان قرار دهید، اگر نویسنده هستید باید پیش درآمدی از محتوای خود را در معرض دید قرار دهید و به همین ترتیب هر خدمتی که ارائه می‌کنید باید بخشی را به صورت رایگان نمایش دهید تا مشتری ترغیب به خرید شود.
حتی برای جذابیت کار می‌توانید وویس یا ویدئویی از محتوای خود تهیه کنید که به صورت پیش نمایش قرار گیرد.

۲- استفاده از یک طرح ساده و زیبا

چنانچه محصولات مجازی به فروش می‌رسانید باید بستر آن را برای مشتری ساده و در عین حال جذاب طراحی کنید. پس به قالب‌های وردپرسی که انتخاب می‌کنید دقت کنید و سازگاری و مناسب بودن آن را با این افزونه بررسی کنید.

۳- ساخت صفحه استاندارد برای محصولات

visual composer- افزایش فروش با Easy digital download

طبیعتا یک صفحه محصولات معمولی و قدیمی هیچ جذابیتی در مشتری ایجاد نخواهد کرد. پس بدین منظور نیز قالب مورد نظر را بررسی کنید تا در بخش محصولات صفحه مناسبی را در اختیار قرار دهد. مثلا بهتر است از ویژوال کامپوزر برای ساخت صفحات استفاده شود. یعنی قالبی را انتخاب کنید که از این صفحه ساز گرافیکی استفاده کند.

۴- از افزونه‌های EDD کمک بگیرید

این افزونه دارای افزونه‌های جانبی زیادی است که می‌توانید برای افزایش فروش با Easy digital download استفاده کنید. افزونه‌های EDD در بخش‌های مختلف مانند درگاه پرداخت، خرید بهتر، عضویت کاربر و… کمک می‌کند. دقیقا مانند ووکامرس که با افزونه‌های جانبی کامل می‌شود، این افزونه نیز می‌تواند با افزونه‌های جانبی تکمیل گردد.

استفاده از Easy Digital Downloads، ساده‌ترین راه فروش

به جرئت می‌توانیم بگوییم ساده‌ترین راه برای فروش محصول کمک گرفتن از افزونه EDD است. فقط کافیست به نکات گفته شده دقت کنید تا مراحل ساخت فروشگاهتان را به راحتی طی کنید.
افزونه EDD وردپرس را به صورت رایگان می‌توانید از همیار وردپرس دریافت کنید.

تهیه شده توسط خانم اسفندیاری

دیدگاهتان را بنویسید