پشتیبانی از محصولات در ژاکت

۰۸:۵۲ ۱۳۹۷-۰۹-۱۲

پشتیبانی از محصولات

در سری مقالات مربوط به فروشندگان ژاکت درباره مسائل زیادی از جمله استفاده از پیش‌نمایش، نحوه بروزرسانی محصول، تولید محتوای تاثیرگذار و… صحبت کردیم. در این بخش می‌خواهیم درباره پشتیبانی و پاسخگویی به موقع مطالبی را مطرح کنیم. ارتباط و پاسخگویی سریع به مشتریان در هر کسب وکار از اهمیت بالایی برخوردار است ، یکی از مواردی که کارشناسان ژاکت خیلی برروی آن حساس هستند، پاسخگویی به دیدگاه‌ها و تیکت‌های ایجاد شده توسط مشتریان است. در واقع نه تنها در ژاکت بلکه در هر فروشگاه دیگری که پای محصول در میان باشد امر پشتیبانی از محصولات پابرجاست. در این مقاله سعی داریم نحوه پاسخگویی به دیدگاه‌ها و تیکت‌های ایجاد شده توسط فروشندگان را با هم بررسی کنیم.

پشتیبانی از محصولات

یکی از اصول موفقیت در مبحث مارکتینگ (بازاریابی) ارتباط صحیح و درست با مشتری است. در ژاکت ارتباط سریع با مشتریان بسیار مورد اهمیت است و فروشندگان موظف هستند حداکثر تا ۴۸ ساعت پاسخگوی سوالات خریداران باشند و پشتیبانی از محصولات را در نظر داشته باشند. همچنین زمان و شیوه پاسخ گویی فروشنده به سوالات پیش از خرید کاربران در دیدگاه تاثیر بسزایی در فروش محصولات خواهد داشت و بخش دیدگاه حتی برای سایر کاربرانی که دیدگاهی ارسال نکرده‌اند و محصول شما را خریداری نکرده نیز محل قضاوت است. لذا توصیه می‌شود پیوسته این بخش را بررسی کرده و با پاسخ‌های هوشمندانه و سریع خود راهنمایی‌های لازم را به کاربران ارائه نمایید.

درمورد شیوه پاسخ‌گویی و پشتیبانی از محصولات بصورت تیکت نیز، هرچه کیفیت پاسخگویی بالاتر و زمان پاسخ‌گویی کمتر باشد، رضایت خرید کاربر بیشتر و بازخورد این مهم هم در بخش دیدگاه توسط کاربر منتقل می‌شود و هم در خریدهای بعدی کاربر از این فروشنده تاثیر دارد و هم در امتیازی که کاربر به محصول خواهد داد می‌تواند تاثیرگذار باشد.

حال می‌خواهیم نکاتی را به شما بگوییم تا بتوانید با ارائه پشتیبانی بهتر، کیفیت محصول و رضایت خرید مشتریان را افزایش دهید …

support- پشتیبانی از محصولات

سرعت در پاسخگویی

همانطور که گفتیم سرعت در پاسخگویی به تیکت‌ها و دیدگاه‌ها تاثیر زیادی بر روی کیفیت پشتیبانی از محصولات خواهد گذاشت.

مشتری را پول فرض نکنید

خیلی از افراد، مشتری را منبع درآمد خود می‌دانند اما باید گفت که یک مشتری بعد از خرید نیاز به دریافت خدمات پس از فروش و پشتیبانی دارد که مسلما حق آن است بنابراین با حوصله و با انرژی پاسخگوی تیکت‌ها و دیدگاه‌ها باشید.

از سوالات متداول و پاسخ به آن‌ها استفاده کنید

صفحه سوالات متداول به کاربران کمک می‌کند تا پیش از آنکه دیدگاه یا تیکتی برای شما ارسال کنند جواب سوالشان را پیدا کنند. صفحه پرسش و پاسخ به شما کمک می‌کند تا دیدگاه ها و تیکت های کمتری از مشتریان دریافت کنید.
پرسش و پاسخ ها را می‌توانید در پیش نمایش و یا در بسته دانلودی محصول قرار دهید.

نظر شما را به بخش پشتیبانی ژاکت جلب می‌کنیم…

مدیریت تیم پشتیبانی

support team-پشتیبانی از محصولات

در تیم پشتیبانی فروشندگان می‌توانند افراد دیگری که هم دارای حساب کاربری فروشنده هستند و هم حساب کاربری‌شان را هم تایید کردند به تیم اضافه کنند.

team support- پاسخ ‌های آماده پشیتبانی
فروشنده اصلی، توانایی تعیین سطح دسترسی اعضای تیم به قسمت‌های مختلف مانند (دیدگاه، تیکت و ویرایش محصول) را دارد.

پاسخ ‌های آماده پشیتبانی

quick answer- پاسخ ‌های آماده پشیتبانی

فروشنده به کمک پاسخ‌های آماده می‌تواند سوالات متداولی که در تیکت از او میپرسند را به صورت پاسخ آماده درست کرده و در بالای باکس هر تیکت پاسخ‌ها را درج کند.

answers-پاسخ ‌های آماده پشیتبانی

همچنین تمامی تیکت‌ها از بخش زیر در تصویر مشاهده می‌شود:

ticket- پشتیبانی از محصولات

کلام پایانی

هرفروشگاه و خدماتی در همه دنیا نیاز به پشتیبانی خوب و منحصر بفرد برای موفقیت دارند. شما نیز برای اینکه محصول خود را به فروش برسانید و خدمات پس از فروش خوبی را برای مشتری در نظر بگیرید باید پشتیبانی از محصولات را همیشه بخشی از فعالیت خود بدانید. به این فکر نکنید که مشتری این محصول را خرید و تمام شد! به این فکر کنید که قرار است دوباره در فروشگاه محصول بگذارید و نباید بدنام شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید