شروع کنید

خریدار هستم 
فروشنده هستم
بازاریاب هستم

سایت‌های خود را حرفه‌ای تر کنید

کاربران بسیار زیادی برای طراحی یک سایت استاندارد با ظاهر بصری زیبا و البته کدنویسی حرفه‌ای به استفاده از طرح‌ها و افزونه‌های آماده روی می‌آورند.

ژاکِت نیز برای همین کاربران طراحی شده است و به شما این امکان را می‌دهد تا به مجموعه‌ای عظیم از پوسته‌ها، افزونه‌ها و سایر محتوای موردنیاز برای انجام هرچه بهتر این کار دسترسی داشته باشید.

چطور خرید کنم؟

چطور خرید کنم؟
 
برای خرید از مارکت تنها کاری که باید انجام دهید این است که با کلیک روی لینک زیر در مارکت عضو شده سپس ضمن مراجعه به هریک از بخش‌های مارکت یا جستجوی محصول موردنظر، با کلیک روی لینک خرید محصول آن محصول را به سبد خرید خود اضافه کرده و پس از طی مراحل پرداخت، فایل دانلودی را در پنل کاربری خود مشاهده و محصولتان را دریافت کنید.

ایجاد حساب کاربری

راستی فراموش نکنید محصولات خریداری شده توسط شما از پشتیبانی فروشندگان برخوردار هستند و می‌توانید ضمن مطرح کردن سوالات و مشکلات خود، از قابلیت دریافت رایگان به‌روزرسانی‌های آتی نیز بهره‌مند شوید

یک عمر از فروش  و درآمد خودکار لذت ببرید

مهمترین دغدغه فروشندگان یک کالا یا محصول، چگونگی نمایش کالا یا محصول به مشتریان و جذب مشتری است.

ژاکِت به منظور کارآفرینی و حمایت از کسب و کارهای نوپا و خانگی این امکان را فراهم ساخته است تا بیش از  ۱۰ هزار مشتری بالقوه مرتبط با محصولات عرضه شده توسط شما، این محصولات را مشاهده و با خرید محصولات شما، به یکی از مشتریان بالفعل شما تبدیل شوند.

ژاکِت برای ساده تر شدن فرآیند فروش و پشتیبانی محصول، کلیه این عملیات را برعهده می‌گیرد و ضمن معرفی و نمایش محصول شما از روش‌های متعددی همچون نمایش در سایت مارکت، ارسال ایمیل، ارسال پیام کوتاه و … به شما این اطمینان را می‌دهد تا در محیطی کاملا امن و با رابط کاربری بسیار ساده، با خریداران محصولاتتان در ارتباط بوده و بر روند فروش و میزان درآمد کسب شده از فروش نظارت داشته باشید.

چطور محصولم را بفروشم؟

چطور محصولم را بفروشم
 
تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در ژاکِت عضو شوید، درخواست تبدیل به فروشنده را برای ما ارسال کنید و در پایان با عرضه محصولات خود، عملیات فروش را به ما بسپارید. ژاکِت محصول شما را به کاربران نشان داده، فرایند خرید را پشتیبانی کرده و پس از هر خرید موفق توسط مشتری، مبلغ مربوطه را به حساب شما واریز می‌کند.

ایجاد حساب کاربری

وقتی خواب هستید هم درآمد کسب کنید

افراد بسیار زیادی وجود دارند که ار روابط اجتماعی خوبی برخوردار بوده و به دلیل جایگاه اجتماعی یا حرفه اصلی خود با کاربران بسیاری در ارتباط هستند. آیا می‌دانید این ارتباطات و کاربرانی که به صورت حقیقی یا مجازی شما را می‌شناسند، می‌تواند برای شما درآمدزا باشد؟

شما بدون نیاز به فروش محصول و بدون نیاز به پرداخت هزینه برای خرید هریک از محصولات، می‌توانید با انتشار لینک مخصوص به خودتان، ژاکِت را به کاربرانتان معرفی کنید و به ازای خرید هر محصول توسط هر کاربر، پورسانتتان را از فروش محصول کسب کنید.

چطور بازاریابی کنم؟

بازاریابی در ژاکِت

 

شما می‌توانید محصولات مختلف را در فیس‌بوک، کانال‌های تلگرام، اینستاگرام، وب‌سایت شخصی و هر روش دیگری که کاربران شما با شما در ارتباط هستند به آن‌ها معرفی کرده و درآمدی همیشگی را به خودتان اختصاص دهید.

توجه داشته باشید کلیه فرآیندهای فروش و پشتیبانی توسط ژاکِت و فروشندگان آن مدیریت می‌شود و شما به‌جز معرفی و کسب درآمد هیچ وظیفه دیگری نخواهید داشت.

ایجاد حساب کاربری