دیگر نیازی به پرینت نیست!

۱۰:۴۵ ۱۳۹۷-۰۷-۱۵

دیگر نیازی به پرینت نیست!

تخفیفان نخستین و بزرگترین بستر تخفیف گروهی در ایران، یک شرکت پیشرو و حامی محیط زیست است. در این روز خدمتی جدید را به مشتریان عرضه داشت و بار دیگر ثابت کرد که نوآوری در تمام زمینه عضو جدایی ناپذیر این مجموعه است. در روز زمین پاک دوم اردیبهشت سال ۱۳۹۷ تخفیفان اعلام کرد که برای بهره مندی از خدمات ارائه شده در سایت تخفیفان دیگر نیازی به ارائه پرینت کاغذی نیست و تخفیفان سبز به صورت عمومی معرفی شد.

تخفیفان سبز چگونه کار می‌کند؟

مشتریان  تخفیفان دیگر نیازی به ارائه پرینت کاغذی برای دریافت خدمات نخواهند داشت. تمامی پیشنهادهای روی سایت تخفیفان، از این روز به بعد تخفیفان سبز هستند. به عبارتی دیگر تمام مشتریان تخفیفان با ارائه کد تخفیفان یا کد دیجیتال (QR) به محیط زیست و سبز بودن زمین کمک خواهند کرد. تمام استفاده کنندگان از خدمات تخفیفان با بهره مندی از تخفیفان سبز و ارائه کد دیجیتال تخفیفان قدمی هرچند کوچک به سمت جامعه سبز برخواهند داشت.

تخفیفان به نوبه خود و به شیوه های مختلف سعی بر دستیابی بر این مهم داشته است. ارائه بستر تخفیفان سبز و اعلام این که برای استفاده از کلیه خدمات سایت نیازی به پرینت کاغذی نیست گامی مهم در راستای بالا بردن توجه افکار عمومی به موضوع محیط زیست و تلاش برای کم کردن تاثیر منفی بشر بر محیط زیست است. در واقع تلاش برای کم کردن حجم زباله های کاغذی و از آن مهم تر تلاش برای جلب توجه افکار عمومی از مهم ترین اهداف تخفیفان سبز است.

هدف از ارائه تخفیفان سبز

هدف تخفیفان ارائه بهترین خدمات و کالاها با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان همراه با حس اطمینان به نام تخفیفان برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت خرید امکان‌پذیر شده است.

بسترسازی تخفیفان تنها در حوزه مشتریان نبوده و جذب و نگهداری شرکان تجاری نیز به رویکردی مدرن صورت می‌پذیرد. امکانات ویژه، بستر ویژه همکاری متقابل با شرکای تجاری و ارائه اطلاعات و خدمات به آنان از مواردی است که در بخش همکاری با شرکای تجاری مدنظر تخفیفان بوده و به آن توجه ویژه‌ای شده است. تمامی طرف های قرارداد با مجموعه تخفیفان در ارائه تخفیفان سبز با ما همکاری داشته اند و رفاه حال مشتریان را در نظر گرفته اند.

تخفیفان نخستین و پرطرفدارترین بستر تخفیف و خرید گروهی در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد حس اعتماد در مردادماه سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است.

تخفیفان بستری برای ارائه تمامی انواع خدمات و محصولات مورداستفاده در زندگی روزمره تمام اقشار جامعه است. خدماتی شامل کد تخفیف خرید از فروشگاه های اینترنتی مانند کد تخفیف ایرانسل، کد تخفیف دیجی کالا و سایر کسب کارها مانند کد تخفیف اسنپ باکس ، کد تخفیف اکالا و کد تخفیف بامیلو و…… از جمله کدهای تخفیفی است که میتوان در تخفیفان پیدا کرد. همچنین تخفیف انواع رستوران‌، مراکز تفریحی مانند اتاق فرار، سرزمین عجایب، پارک آبی و..‌ مراکز بهداشتی و آموزشی،‌ ورزشی و سفر در تخفیفان عرضه می شود که از این پس تمامی این خدمات به صورت تخفیفان سبز در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید