استفاده از تصاویر و ویدئو در داخل متن صفحه محصول

۱۶:۲۴ ۱۳۹۷-۰۸-۳۰

تصاویر در داخل متن صفحه محصول

آیا شما فکر می‌کنید که کاربران تمام مقاله منتشر شده شما را می‌خوانند؟ شاید باورتان نشود اما باید بگویم که فقط درصد خیلی کمی از بازدیدکنندگان مقاله شما را به طور کامل می‌خوانند و یا فقط تیتر آن را مطالعه می‌کنند. این بدین معناست که باید از شیوه‌های جدیدتری برای جذابیت محتوا برای محصولات خود استفاده کنیم. یکی از این شیوه‌ها استفاده استاندارد از تصاویر در داخل متن است که به آن جذابیت و نمایی خاص می‌بخشد. شما نیز باید از  تصاویر در داخل متن صفحه محصول مورد نظر استفاده کنید تا محصولاتتان دیده شوند.

تصاویر در داخل متن صفحه محصول

درست است که بارها نیز گفته‌ایم محتوا حرف اول را می‌زند. به همین علت نیز درباره تاثیرات تولید محتوا در ژاکت برای محصولات صحبت کردیم. اما آیا یک متن به تنهایی می‌تواند جوابگوی کاربران باشد؟ مسلما خیر! آن‌ها برای اینکه بتوانند مطلب شما را راحت‌تر بخوانند، باید از آن لذت ببرند. چگونه این اتفاق می‌افتد؟
با کمک تصاویر، ویدئو، اینفوگرافیک و هر رسانه‌ای که حس خوبی را به مخاطب منتقل کند.

چندی پیش درباره انتخاب تصویر شاخص برای محصول صحبت کردیم، امروز نیز می‌خواهیم درمورد تصاویر در داخل متن صفحه محصول صحبت کنیم. با ما همراه باشید…

چگونگی استفاده از تصاویر در داخل متن

در کل  حقیقت این که کاربر امروزی بیشتر ترجیح می‌دهد محتوا را از اینفوگرافیک‌های جذاب و معرفی‌های ویدئویی دریافت کند. لذا بهتر است ویژگی‌های کلیدی محصول در قالب یکی از این روش‌ها برای تصاویر در داخل متن صفحه محصول باشد تا برای کاربران جذاب بوده و سبب افزایش فروش و سطح معرفی محصول شود.

اگر نگاهی به محصولات پرفروش ژاکت بیاندازید، قطعا شاهد اینفوگرافیک‌های خلاقانه و زیبا خواهید بود. طراحی و ساخت اینفوگرافیک بسیار راحت است فقط لازم است کمی با فتوشاپ آشنا باشید. همچینن اگر وقت کافی برای طراحی اینفوگرافکیک محصول غیرایرانی خود ندارید می‌توانید اینفوگرافی اصلی محصول را ترجمه و راست‌چین کنید.

تصاویر اینفوگرافیک باید به صورت منحصر بفرد طراحی شود و از متن‌ها و توضیحات مهم به خصوص ویژگی‌های کلیدی محصول استفاده شود .

یکی دیگر از راه‌های معرفی محصول، استفاده از ویدیو است. این روش یک روش بسیار کارآمد است که استفاده از ویدیو برای معرفی محصول می‌تواند اعتمادسازی خوبی برای تبدیل بازدیدکننده به مشتری باشد. این ویدیو می‌تواند به صورت انیمیشنی یا معمولی تولید شود. اگر تخصصی در ساخت ویدیو ندارید می توانید این کار را بدست انیمشن سازها و فیلمبردارها بسپارید.

نکاتی برای قرار دادن تصاویر در متن

video- تصاویر در داخل متن صفحه محصول

تصاویر و اینفوگرافیک باید به طور استاندارد در متن قرار گیرند تا موجب بهبود کیفیت محتوای محصول شما شوند. همانطور که در مقاله قبلی گفتیم، ساختار ساختمانی محتوا باید منظم باشد (مثل یک کتاب…) بنابراین باید برمبنای اینفوگرافیک و متن بهترین مکان را برای قرار دادن اینفوگرافی انتخاب کنیم. بیشتر فروشندگان تصاویر (به ویژه اینفوگرافی محصول را) بعد از مقدمه یا همان پاراگراف اول قرار می‌دهند .

ژاکت برای معرفی محصول به طور ویدیویی قسمتی با نام پیش نمایش ویدیویی درنظر گرفته است که فروشندگان می‌توانند ویدیو خود را برای نمایش قرار دهند و با  تصاویر در داخل متن صفحه محصول جایگاه متفاوتی دارد.

کلام پایانی

اگر به فروش محصول خود اهمیت می‌دهید، استفاده از تصاویر در داخل متن صفحه محصول را دست کم نگیرید. توصیه میکنم این تصاویر را خودتان بسازید و کپی نکنید …

نویسنده: حسین دهنوی

دیدگاهتان را بنویسید

 1. با سلام و احترام
  از دیدگاه بنده که خریدار هستم و تاکنون حدود ۵۰ خرید از ژاکت داشته ام
  تهیه فیلم معرفی و مدیریت بخش های افزونه/قالب
  ارائه دمو
  ارائه دمو مدیریت افزونه/قالب
  تاثیر بسیار زیادی دارد.
  با تشکر از آقای دهنوی و خانم کوهستانی بایت تهیه و ارائه این مقاله کاربردی
  انشا الله مورد استفاده توسعه دهندگان عزیز قرار بگیرد.