معرفی واحد همیار پشتیبان برای پشتیبانی سایت وردپرسی

۲۰:۰۴ ۱۳۹۶-۱۲-۲۸

با سلام،
در این مقاله قصد داریم واحد تازه تاسیس پشتیبانی سایت وردپرسی در همیار توسعه  به نام (همیار پشتیبان) را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.

داستان از جایی شروع شد که در ماه های اخیر افراد بسیاری برای رفع اشکالات موجود در سایت خود از ما درخواست کمک و راهنمایی داشتند.ما نیز تصمیم گرفتیم تا به پشتوانه سالها تجربه در عرصه وردپرس، اقدام به راه اندازی یک بخش مجزا در همیار توسعه برای پشتیبانی ، ویرایش و نگهداری فنی سایت های وردپرسی نماییم.ما در کنار شما خواهیم بود تا در صورتیکه وبسایت وردپرسی شما با مشکلی روبرو شده و یا نیاز به انجام تغییراتی دارد، با بهره گیری از تیمی باتجربه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات آن را برطرف نماییم.

درباره خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی بیشتر بدانید :

در سال‌های اخیر با توجه به رشد چشمگیر صنعت وب ایران، وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای کاربر پسند، مورد توجه بسیاری از فعالان حوزه وب قرار گرفته و وب‌سایت های ساخته شده با وردپرس به طور چشمگیری در حال افزایش است، این حجم استفاده از وردپرس در طراحی سایت‌های پارسی طبیعتا نیاز به پشتیبانی و رفع مشکلات احتمالی دارد.

همیار پشتیبان جهت رفع نیاز های کاربران، با دانش فنی که سال ها از طریق راه اندازی انواع وبسایت وردپرسی به دست آورده است میتواند تمامی سختی ها و مشکلات را برای شما برطرف نماید و برای شما فعالیت در وب را لذت بخش نماید.

همیار پشتیبان

پشتیبانی سایت وردپرسی:

یک سایت برای این که بتواند دائم به کاربران خود سرویس دهی داشته باشد نیاز به پشتیبانی و بروزرسانی افزونه و قالب سایت خود دارد ، تا بتواند بقای خود را در وب حفظ نماید ، اگر از وب سایت خود نگهداری نکنید و مشکلات و خطاهای ان را مدام رفع نکنید، مشکلات سایت شما مداوم بیشتر خواهد شد و زمانی متوجه خواهید شد که این مشکلات کوچک تبدیل به مشکلات بزرگی شده اند و وب سایت شما را وارد یک بحران بزرگ کرده اند.

از این رو شما دائم به صورت مقطعی و یا دائمی نیاز به پشتیبانی سایت وردپرسی خواهید داشت ، وب سایت شما همانند یک انسان میتواند دچار بیماری شود ، این بیماری ها در خصوص سایت شما ، ویروسی شدن و یا به وجود آمدن خطا‌ها و… هستند ، در این زمان شما به یک پزشک نیاز خواهید داشت که بیماری وب سایت شما را تشخیص و درمان نماید، در دنیای واقعی برای درمان بیماری به یک پزشک نیاز خواهید داشت و در دنیای مجازی شما برای رفع مشکلات سایت خود به متخصص پشتیبانی سایت وردپرسی نیاز خواهید داشت، و در این هنگام همیار پشتیان در کنار شماست.

پایان طراحی سایت ، آخر خط نیست !

شاید تصور کنید که راه اندازی وب سایت پایان راه است اما این طور نیست ، پایان طراحی سایت شروع راهی است که بی شک اگر تجربه و دانش کافی در این زمینه نداشته باشید ممکن است برایتان مشکلات زیادی را داشته باشد !

شما بعد از طراحی سایت برای پیشرفت وب سایتتان به خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی نیاز خواهید داشت که برای آشنایی با این خدمات می‌توانید به روی تیتر زیر کلیک نمایید.

انواع بسته های همیار پشتیبان:

بسته پشتیبانی همراه

بسته پشتیبانی همیار

بسته پشتیبانی همکار

دیدگاهتان را بنویسید