هدیه ویژه ژاکِت به مناسبت الکامپ ۲۰۱۶

۱۵:۰۶ ۱۳۹۵-۰۹-۲۴

در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک – الکامپ ۲۰۱۶ پذیرای حضور شما هستیم

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار، وب و شبکه به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

باتوجه به اهمیت این نمایشگاه برای اقشار مختلف جامعه، همیار وردپرس نیز به عنوان شرکتی صاحب نام و فعال در حوزه وب، همچون سال های گذشته، امسال نیز فرصت را غنیمت شمرده تا پذیرای حضور شما عزیزان باشد. شما می توانید با حضور در غرفه همیار وردپرس، علاوه بر آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات این مجموعه، به صورت حضوری با کارشناسان ما در ارتباط بوده و به بحث و گفتگو یا اخذ مشاوره بپردازید.

همچنین قابل ذکر است ژاکِت نیز به عنوانی بخشی از خانواده بزرگ همیار وردپرس در نمایشگاه حضور داشته و شما می توانید به صورت حضوری با کارشناسان و مدیران مارکت در ارتباط باشید.

هدیه ویژه ژاکِت در الکامپ ۲۰۱۶

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک - الکامپ 2016

به پاس حضور ارزشمند شما در غرفه همیار وردپرس، پیشنهادات شگفت انگیزی را برای شما آماده کرده ایم که یکی از این پیشنهادات، ارائه کارت های تخفیف ۳۰ تا ۵۰ درصدی برای خرید محصولات برگزیده ژاکِت است. این محصولات به صورت کاملا دستچین شده توسط کارشناسان مارکت در اختیار شما قرار گرفته اند و توسط فروشندگان مورد اعتماد مارکت ارائه می شوند.

شما می توانید کارت های تخفیف ژاکِت را در بازدید حضوری از غرفه، دریافت کنید و با وارد کردن کد اختصاصی خود در صفحه ای که به همین منظور طراحی شده است، کوپن اختصاصی خود را دریافت کنید. در ادامه به صفحه ویژه الکامپ ۲۰۱۶ مراجعه کرده و از میان محصولات موجود در این بخش، هر محصولی که تمایل دارید را به سبد خرید خود اضافه می کنید. در پایان هنگام تکمیل مراحل خرید کافیست کد کوپن دریافت شده را در بخش مربوطه وارد کنید تا تخفیف روی کلیه محصولات فروش ویژه الکامپ ۲۰۱۶ اعمال شود.

وعده دیدار ما: ۲۵ الی ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۵، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن ۳۸A غرفه ۵۲۳

پاسخ دهید