انتخاب دسته و برچسب مرتبط برای محصولات در ژاکت

۱۶:۴۰ ۱۳۹۷-۰۸-۱۴

در دو مقاله قبلی درباره منابع استاندارد جهت انتخاب محصول و نحوه ساخت تصویر استاندارد صحبت کردیم. در این مقاله به میزان تاثیر دسته‌ها و برچسب‌ها می‌پردازیم.
برای اینکه نظم بیشتری به محصولات داده شود هر کدام در دسته‌بندی مخصوص به خود قرار گرفته و از طرفی در با برچسب‌گذاری کاملا به تعداد و مقدار مشخصی محدود می‌شود.
انتخاب دسته و برچسب مرتبط برای محصولات باعث دسترسی آسان کاربران به محصولات شده و همچنین به نوعی باعث پیدا شدن راحت محصول می‌شود. اما فروشندگان ژاکت باید چگونه دسته و برچسب مرتبط با محصول خود را انتخاب کنند؟ در این پست خدمت شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

دسته و برچسب مرتبط برای محصولات

دسته و برچسب مرتبط برای محصولات

دسته و برچسب مرتبط برای محصولات به کاربران در پیدا کردن محصول مورد نظرشان بسیار کمک می‌کند و می‌تواند تاثیری مثبت بر روی کاربر و چیدمان وبسایت بگذارد.
برچسب‌ها دسته بندی‌های کوچک‌تر را برای مطالب سایت انجام می‌دهند و به محتوای هر محصول بستگی خواهند داشت در حالیکه دسته‌ها براساس موضوع کلی محصول تعیین می‌شوند.

انتخاب دسته و برچسب در ژاکت چگونه است؟

در مارکت پلس ژاکت امکان انتخاب دسته‌ مادر برای فروشندگان کاملا محیا است و فروشندگان قادر به انتخاب دسته بندی مناسب برای محصولشان هستند. بنابراین انتخاب دسته مادر تنها بر عهده فروشنده است. (مانند قالب وردپرس، افزونه وردپرس، اسکریپت، html و…) ولی دسته‌های فرعی (مانند فروشگاهی برای دسته مادر افزونه) توسط ژاکت انتخاب می‌شوند.

برچسب نیز به همین شیوه است و ژاکت آن را تعیین می‌کند و فروشنده تنها می‌تواند از برچسب‌های موجود در ژاکت برچسبی را که به هدف نزدیک تر است انتخاب کند که این مورد نیز توسط ژاکت قابل تغییر است.

در ادامه قصد داریم چند نکته درباره انتخاب دسته و برچسب مرتبط برای محصولات را به شما همراهان ژاکت معرفی کنیم.

استفاده مناسب از برچسب‌ها

tags- دسته و برچسب مرتبط برای محصولات

استفاده زیاد و غیر مناسب از برچسب موجب شلوغی و بی معنی بودن می‌شود. توصیه می‌شود در انتخاب برچسب برای محصول خود دقت لازم را داشته باشید و فقط از برچسب‌های مناسب با محصول خود استفاده کنید زیرا در غیراین صورت توسط کارشناسان ژاکت حذف می‌شوند.
برچسب‌ها تنها مطالب مرتبط را به هم وصل می‌کنند و قرار نیست هر چه فکر می‌کنید خوب است را وارد کنید. اگر بر روی برچسب مورد نظر کلیک شود و در صفحه باز شده فقط یک مقاله موجود باشد، یعنی انتخاب برچسب اشتباه است.

انتخاب درست دسته مادر

همانطور که گفتیم انتخاب دسته مادر بر عهده فروشنده است و فروشنده می‌تواند براساس عملکرد محصول خود یکی از دسته‌های اصلی و مادر را انتخاب کند.
در صورت استفاده غیرمرتبط موجب حذف و تغییر دسته بندی توسط کارشناسان ژاکت می‌شود.

نویسنده: حسین دهنوی

دیدگاهتان را بنویسید